ÖVRIGT / Diverse / Målarstege 10941101
nr 1094 1101
Målarstege
längd (a)
Kondition: bruksslitage,skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 mars 2017
kl 18:16:03
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr